John Mayall

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Chrysta Bell / US

Lucerna Music Bar, Praha

21.11.2017

Tereza Krippnerová & The Masters

Jazzboat, Praha

21.11.201719.12.2017

John Mayall - král britského blues
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Koncert a narozeninový večírek k neuvěřitelným osmdesátinám hudební legendy Johna Mayalla, učitele Erica Claptona a toho, jenž nepřímo stál u zrodu trutnovského Open Air Festivalu - podhorského Woodstocku. Právě zde v létě John u nás poprvé vystoupil pod širým nebem. A koncert to byl skvělý, plný energie...! Večer, oslava, koncert a setkání v režii pořadatelů legendárního a nejstaršího Open Air Festivalu v zemi - trutnovského Woodstocku, kteří se pokusí přenést výjimečnou atmosféru tohoto festivalu do divadelního prostoru Archy. Předkapelou vítající ve foyer budou Marta a Rasputin Band. Přijďte i VY oslavit společně s Johnem jeho narozeniny neobvyklým koncertem a stát se součástí přátelského spikleneckého setkání...!

www.johnmayall.com

John Mayall & His Bluesbreakers - All Your Love:http://www.youtube.com/watch?v=nFh3hK6Cy9c

John Mayall - Room To Move: http://www.youtube.com/watch?v=6ASnbv_ZsWY

Facebook