AghaRTA Prague Jazz Festival: Roy Haynes fountain of youth band

AghaRTA Prague Jazz Festival: Roy Haynes fountain of youth band

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Jazzfest Znojmo 2018

Různá místa, Znojmo

20.01.201808.03.2018

Jazzový večer v klubech

Různá místa, Znojmo

Bubeník Roy Haynes, patří dnes již více než 50 let k historii jazzu.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Roy Haynes – drums, Jaleel Shaw – saxophones, Martin Bejerano – piano, David Wong – bass


Bubeník Roy Haynes, patří dnes již více než 50 let k historii jazzu. Není mnoho aktivních hudebníků, kteří mohou vyprávět, jak hrávali s takovými hvězdami jako Louis Armstrong, Lester Young, Charlie Parker, Thelonious Monk, Sarah Vaughan, Miles Davis, John Coltrane, Dizzy Gillespie, Bud Powell, Ella Fitzgerald, Stan Getz, Chick Corea nebo Pat Metheny. I v neuvěřitelných šestaosmdesátil letech neztratila Haynesova hra vitalitu. Stále se obklopuje mladými muzikanty. Jeho premiérové vystoupení u nás bude tedy také setkání s opravdou jazzovou legendou.
.

Facebook