AghaRTA Prague Jazz Festival: Sonny Emory - Hypnofunk

AghaRTA Prague Jazz Festival: Sonny Emory - Hypnofunk

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Jazzfest Znojmo 2018

Různá místa, Znojmo

19.01.201808.03.2018

Jazzový večer v klubech

Různá místa, Znojmo

19.01.201819.01.2018

S vlastní kapelou se na první evropské turné vydává bubeník Sonny Emory.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Sonny Emory – drums, percussion, vocal, Isaac West – bass, vocal, Chris Harris – guitar, vocal, Brain Lopes – sax, Randy Hoexter – keyboards


S vlastní kapelou se na první evropské turné vydává bubeník Sonny Emory. Slyšet jej můžete především na nahrávkách skupiny Earth, Wind & Fire, ale spolupracoval také s mnohými hvězdami popu a jazzu od Al Jarreau po Michaela Jacksona. Před několika lety se v Praze objevil na bubenické klinice pořádané firmou Yamaha, kterou propaguje. Ačkoli se to zdá nepravděpodobné, tak během 70 minut sólového vystoupení dokázal svým muzikálním výkonem sám udržet v pozornosti nejenom bubeníky. Nejinak tomu bude i při pražské premiéře jeho kapely.

Facebook