AghaRTA Prague Jazz Festival: Yellowjackets

AghaRTA Prague Jazz Festival: Yellowjackets

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Tough 3

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

23.01.2018

Alexander Bone Quartet

Hotel Premium, Znojmo

24.01.2018

Závěr festivalu bude patřit oblíbené skupině Yellowjackets, oslavující letos 30 let své existence.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Bob Mintzer – sax, Russell Ferrante – keyboards, Jimmy Haslip – bass, Will Kennedy – drums


Závěr festivalu bude patřit oblíbené skupině Yellowjackets, oslavující letos 30 let své existence. Kapela založená basistou Jimmy Haslipem a pianistou Russellem Ferrantem patří po celou dobu k nejvýznamnějším představitelům moderního jazzu. V Praze se představila již několikrát a vždy se jednalo o nevšední zážitek. Rozličnosti jednotlivých vystoupení dodávali především střídající se bubeníci Peter Erskine (1999), Marcus Baylor (2008) a po několika letech se do kapely navrátivší bubeník Will Kennedy (1994, 1996) Ten nahrál i poslední album „Timeline“.

Facebook