AghaRTA Prague Jazz Festival: Billy Cobham band

AghaRTA Prague Jazz Festival: Billy Cobham band

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Jazzfest Znojmo 2018

Různá místa, Znojmo

20.01.201808.03.2018

Swingová tančírna

Nový Šaldorf - Obecní sál, Znojmo

20.01.2018

Bubeník Billy Cobham na sebe strhl pozornost v těch pro vývoj jazzu nepřehlédnutelných sedmdesátých letech,
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Billy Cobham – drums, Jean-Marie Ecay – guitar, Michael Mondesir – bass, Christophe Cravero – keyboards, violin, Camelia Ben Naceur – keyboards


Bubeník Billy Cobham na sebe strhl pozornost v těch pro vývoj jazzu nepřehlédnutelných sedmdesátých letech, kdy spolu s Mahavishnu Orchestra a samozřejmě pak i s dalšími kapelami hledal nové cesty v hudbě. Ani po mnoha letech neztratil Billy Cobham nic ze své unikátní hry a pravidelně obnovuje své hudební projekty. V Praze představil v minulých letech Trio Paradox (1997), North By Northwest (2000) a Culture Mix (2004). Současnou podobu jeho kapely dotváří přední evropští hudebníci učinkující také na jeho albech „Fruit From The Loom“ a„Palindrome“.

Facebook