Martin Brunner Trio

Martin Brunner Trio

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Rhythm Desperados

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

18.01.201819.01.2018

Jazzfest Znojmo 2018

Různá místa, Znojmo

19.01.201808.03.2018

PIANO JAZZ INFLUENCED CLASSICAL MUSIC
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Martin Brunner Trio je kapela v klasickém obsazení jazzového tria, věnuje se však interpretaci výhradně vlastních originálních skladeb. Trio vzniklo na podzim roku 2007 v Praze a od té doby se prezentovalo na několika festivalech v České republice (Jazz Goes To Town v Hradci Králové, Prague Jazz Week, Festival Boskovice, Festival "Na ulici" v Plzni, Jazz festival ve Znojmě a ve Vrchlabí), na Afyon Jazz Festival v Turecku a v Paříži - na koncertě pořádaným Českým kulturním centrem. Trio pravidelně vystupuje v pražských jazzklubech (Agharta, U staré paní, U Malého Glena, Reduta...).

V červnu 2009 vyšlo na Arta Records CD "BEHIND THE CLOUDS" s devíti vlastními kompozicemi. Na podporu alba následovalo čtrnáctidenní tour po Českých městech v rámci "Jazz do regionů" (Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Kyjov, Nové Mesto nad Váhom, aj.). Album bylo velmi úspěšné na trhu v Japonsku a v anketě o CD roku 2009 pořádané Českou jazzovou společností se v tomto mimořádně produktivním roce umístilo na 8. místě (www.czechjazz.org). V roce 2010 pak titulní skladba alba získala ocenění v soutěži pořádanou OSA / Bohemia Jazz Fest jako "Nejlepší jazzová skladba roku 2010".

 

Martin Brunner - piano

Martin Kapusník - kontrabas

Petr Mikeš - bicí

www.myspace.com/martinbrunnertrio

Facebook