Libor Šmoldas Quartet

Libor Šmoldas Quartet

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Tough 3

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

Alexander Bone Quartet

Hotel Premium, Znojmo

24.01.2018

MODERN JAZZ
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Kapela jazzového kytaristy Libora Šmoldase patří mezi přední zástupce takzvané "nové generace českého jazzu". Libor, který má již ve svých devětadvaceti letech na kontě bohaté zahraniční zkušenosti a spolupráci s hvězdami světového jazzu (George Mraz, Jeff Ballard, Sam Yahel, Adam Nussbaum, Bobby Watson a další) se obklopil vynikajícími hudebníky své generace: Josefem Fečem (kontrabas), Tomášem Hobzekem (bicí) a Petrem Benešem (piáno).

Poslední album Libor Šmoldas Quartetu nazvané "Live at Jazz Dock" vyšlo v roce 2010. Kapela se rozhodla k neordoxnímu kroku a nabídla je ke stažení zdarma na svých stránkách. Během několika měsíců si desku stáhlo přes dva tisíce posluchačů. Kromě neobvyklého zájmu ze strany fanoušků si album, které se skládá výhradně z Liborových skladeb také vysloužilo pochvalné receze v České tisku. Úspěch této živé nahrávky mimo jiné umožnil kapele koncertovat v zahraničí.

Za zmínku stojí především třítýdenní turné po USA. Kvartet byl pozván aby vystoupil nejen v prestižním New Yorském klubu Smalls ale také ve Washingtonu, New Jersey, Richmondu a na několika amerických universitách. Během svého pobytu v USA také kapela natočila studiové album, které se v současné době připravuje k vydání.

Desku skupiny Libor Šmoldas Quartet si můžete zdarma stáhnout na www.liborsmoldas.cz

Facebook