Traditional Jazz Studio

Traditional Jazz Studio

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Jazzfest Znojmo 2018

Různá místa, Znojmo

19.01.201808.03.2018

Jazzový večer v klubech

Různá místa, Znojmo

19.01.201819.01.2018

Traditional Jazz Studio - Jeden z nejúspěšnějších českých jazzových souborů pod vedením svého zakladatele, kapelníka, klarinetisty, skladatele, aranžéra i diplomata Pavla Smetáčka. Soubor,  který natočil mnoho snímků se špičkovými českými i zahraničními sólisty vznikl již roku 1959.

Zarezervujte si nově VIP seats a získejte:
- Slavná místa, na nichž sedávají jen ti nejváženější hosté
- Welcome drink v podobě prestižního Bohemia Sektu
- Jedinečné DVD „Tribute to the Word legends of jazz“

 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

TRADITIONAL JAZZ STUDIO

/ LEGENDARY GROUP SINCE 1959/

Jeden z nejúspěšnějších českých jazzových souborů pod vedením svého zakladatele, kapelníka, klarinetisty, skladatele, aranžéra i diplomata Pavla Smetáčka. Soubor,  který natočil mnoho snímků se špičkovými českými i zahraničními sólisty vznikl již roku 1959.

V dřevních počátcích jednoho z nejúspěšnějších českých jazzových souborů vedle kapelníka stáli jeho bratr tubista a později saxofonista Ivan Smetáček, klavírista, aranžér a skladatel Antonín Bílý, trumpetista a aranžér Luboš Zajíček a trumpetista Jiří Pechar. Traditional Jazz Studio koncertovalo v klubech, na festivalech, hrálo na plesech a vernisážích, účastnilo se divadelních představení, účinkovalo v televizi i ve filmech (Až přijde kocour Vojtěcha Jasného) a samozřejmě taky točilo mnoho singlíků, ípíček, elpíček (10) a cédéček (2). Hrálo doma a často v cizině.

Facebook