Stan The Man

Stan The Man

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

AghaRTA Band

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

25.01.201827.01.2018

Bigbandové gala s Peterem Lipou

Městské divadlo, Znojmo

21.01.2018

STAN THE MAN - BLUES & JAZZ
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Vl. jménem: Stan Wolarz – narodil se v roce 1951 ve skotském Edinburghu. Na kytaru a baskytaru začal hrát v roce 1964, v roce 1966 vystupoval v polo-profesionálních soul a R&B; kapelách. V roce 1968 se proslavil albem The Earth a koncertováním s Johnny Fats Triem, která byla dobře známá ve své době na severu Skotska.V polovině 70. let se Stan přestěhoval do Londýna, kde založil kapelu nové vlny The Warp ovlivněnou R&B.; V 80. letech hudební aktivity trochu oslábly. Stan trávil čas studiem dějepisu, politiky, francouzštiny, Tai-chi Ch’uanu a ochutnávkou vína. Cestoval co nejvíce mohl. V letech 1984/85 žil ve Francii, kde vystupoval nejenom pod svým jménem, ale také na stejných podiích jako Johnny Otis, Fats Domino a B.B. King. Ve stejné době začal navštěvovat Prahu. V 90. letech se opět objevil na londýnské bluesové scéně s alby Night Train a Blues Revue, zahrál si s Alexem Dmochovskym (ex-Aynsley Dunbar) a s Lawriem Grahamem z kapely New Yardbirds. Ve stejné době se začal více věnovat zpěvu, založil vlastní kapelu (94-95) s Anne „Betty“ Semper (Betty S.), která se společně s ním podílela na zpěvu. Často se vracel do Prahy. V letech 96/97 založil kapelu Bohemian Blues Band. V roce 1998 nahrál první CD „Liquor, love & lies“ s Betty Semper na vokály, která se přestěhovala do Vídně. Roku 2000 nahrál další dvě CD. Dnes Stan pevně kotví v Praze, hraje po celé Republice, objevuje se často v radiu či v televizi, ale účinkuje také v klubech a festivalech v Německu, Rakousku, Slovensku a Skotsku.

Facebook