Struny podzimu 2011 - Robert Glasper Trio

Struny podzimu 2011 - Robert Glasper Trio

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Jazzfest Znojmo 2018

Různá místa, Znojmo

19.01.201808.03.2018

Jazzový večer v klubech

Různá místa, Znojmo

19.01.201819.01.2018

Robert Glasper je naděje a budoucnost jazzu – inspirován hip hopem či gospelem vrací jazz z piedestalu akademismu zpět do tepajících klubů.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

PREMIÉRA

 ROBERT GLASPER TRIO

Robert Glasper – klavír

Derrick Hodge – kontrabas

Chris Dave – bicí

Double Booked

 

Robert Glasper je naděje a budoucnost jazzu – inspirován hip hopem či gospelem vrací jazz z piedestalu akademismu zpět do tepajících klubů.

 Robert Glasper je pianistou akustického tria i elektronického, hip hopem ovlivněného uskupení Robert Glasper Experiment, přesto nestaví různé hudební koncepty proti sobě. Jeho hra inspirována Theloniem Monkem i raperem Kanye Westem zůstává stylově vytříbená a jednotná a je pro něj naprosto přirozené, že spolupracuje jak s jazzmany formátu Terence Blancharda či Christiana McBrida, tak i s rapery jako Mos Def nebo Q-Tip. A ne náhodou nahrává pro vydavatelství Blue Note, které sdružuje nové jazzové tendence a perspektivy. Po albech Canvas (2005) a In My Element (2007) dostal Glasper prostor překlenout obě své paralelní hudební identity na jedné nahrávce s názvem Double Booked (2010). Roberta Glaspera si dvakrát zarezervoval i festival Struny podzimu. Pozval totiž do Prahy obě Glasperovy formace. Koncertem Experimentu vyvrcholí festivalová platforma Spotlight, jejíž úplný program bude ohlášen v září.

Facebook