Clarinet factory, Alan Vitouš a Jana Koubková

Clarinet factory, Alan Vitouš a Jana Koubková

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Tough 3

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

23.01.2018

Alexander Bone Quartet

Hotel Premium, Znojmo

24.01.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Po úspěchu prvního, vyprodaného vystoupení Clarinet Factory a Alana Vitouše se ve Studiu Švandova divadla uskuteční další, tentokrát naprosto unikátní koncert z jejich plánovaného cyklu.
Vzácným hostem bude zpěvačka Jana Koubková, která ozdobí svým legendárním temperamentním projevem skladby z loňské desky Clarinet Factory Out of Home, z předešlé desky Echoes from Stone i z posledního alba Echoes of Colors. Dojde i na připomenutí legendárních začátků na CD Tenerife Blues.
Publikum bude vítanou a důležitou součástí programu večera. Očekávejte všeliká zpívací a hrací překvapení.

Facebook