Prague Proms 2011: Terence Blanchard

Prague Proms 2011: Terence Blanchard

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Chrysta Bell / US

Lucerna Music Bar, Praha

21.11.2017

Tereza Krippnerová & The Masters

Jazzboat, Praha

21.11.201719.12.2017

Kvintet Terence Blancharda, který v Praze vystoupí v rámci evropského turné, přiváží na Prague Proms současný jazz nejvyšší kvality.

Prodej pozastaven.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Terence Blanchard patří do absolutní světové jazzové špičky. Za poslední tři nahrávky získal Grammy, další ceny i nominace má na kontě během celé své kariéry. Začínal v roce 1980 u Lionela Hamptona, stihl ještě Jazz Messengers Arta Blakeyho, kam ho doporučil Wynton Marsalis a pak už se vydal k dráze sólové. Natočil pod svým jménem 25 špičkových alb u prestižních vydavatelství Sony, Blue Note nebo aktuálně Concord. A současně je respektovaným skladatelem filmové hudby, pracoval často se Spikem Lee, aktuálně například s Georgem Lucasem. I za tuto hudbu získal řadu ocenění, mj. Zlatý glóbus.

Kvintet Terence Blancharda, který v Praze vystoupí v rámci evropského turné, přiváží na Prague Proms současný jazz nejvyšší kvality.

Facebook