Prague Proms 2011: Level 42

Prague Proms 2011: Level 42

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Kristina Mihalová Quartet

Jazzboat, Praha

22.11.2017

AghaRTA Band

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

22.11.201708.12.2017

Určitě nejnadupanějším koncertem letošního ročníku Prague Proms bude vystoupení funkjazzové kapely Level 42.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Level 42

Určitě nejnadupanějším koncertem letošního ročníku Prague Proms bude vystoupení funkjazzové kapely Level 42.

Mezi těmi, kdo nejvíc ovlivnil jejich směřování, je jmenován i náš Jan Hammer. Vedle Davise, McLaughlina a Jarretta. Sešli se na počátku 80. let a po prvotině, vydané u malého labelu, je hned stáhl slavný Polydor a kariéra se rozjela. Frontmanem kapely je basák Mark King, proslavený svým osobitým slapping stylem. A komplet dotváří další vynikající muzikanti. Mike Lindup, Gary Husband, Nathan King a Sean Freeman. V obnovené sestavě teď jedou volné turné ke 30 letům prvních kroků.

 V obnovené sestavě znamená v obnovené síle. Level 42 patřili k největším tahounům neobvyklé fúze jazzu, funku, rocku a popu tehdy a patří k protagonistům stylu i teď. Kapela nikdy v ČR nevystoupila, Prague Proms tak nabízejí ojedinělou možnost navštívit aktuální legendu.

Facebook