AghaRTA Prague Jazz Festival 2011: Dean Brown Trio

AghaRTA Prague Jazz Festival 2011: Dean Brown Trio

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Chrysta Bell / US

Lucerna Music Bar, Praha

21.11.2017

Tereza Krippnerová & The Masters

Jazzboat, Praha

21.11.201719.12.2017

feat. Dennis Chambers, Bobby Sparks
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Dean Brown – guitar, vocals, Dennis Chambers – drums, Bobby Sparks – Hammond B3, Fender Rhodes, Clavinet, Minimoog

Pamětníci koncertu The Brecker Brothers v Paláci kultury (1993) si jistě vzpomenou na mladého a neznámého kytaristu Dean Browna, který zaujal nejen svými skvělými, pouhými dvěma sóly za večer, které mu tehdy „milostivě hvězdy dovolily“, ale samozřejmě bezchybným zvládnutím role sidemana. Bylo tedy jasné, že se stane vyhledávaným kytaristou, a tak do Prahy v dalších letech přijel s Marcusem Millerem, Victorem Baileym, Bil Evansem či vlastním bandem. Na evropské turné podporující jeho nové album DBIII si pozval klávesistu Bobbyho Sparkse a bubeníka „největšího kalibru“ Dennise Chamberse. Toho Praha zažila nejen s Carlosem Santanou, ale i s Kenny Garrettem, Andy Summersem a především na nezapomenutelných dvou koncertech s Mike Sternem a Richardem Bonou.


www.deanbrown.com
, www.dennischambers.com , www.bobbysparks.us

Pořadatel: http://www.agharta.cz

Facebook