Robert Balzar Trio

Robert Balzar Trio

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Rhapsodie v Modrém pokoji - O.Havelka a jeho Melody makers

Městská knihovna, Praha 1

17.01.2018

Limited Edition

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

17.01.2018

/CONTEMPORARY JAZZ/ - Robert Balzar Trio patří mezi nejznámější jazz-funkové uskupení v České republice.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

ROBERT BALZAR TRIO

/CONTEMPORARY JAZZ/

Robert Balzar Trio patří mezi nejznámější jazz-funkové uskupení v České republice. Kapela několik let spolupracovala na projektu Illustratosphere známého českého zpěváka Dana Bárty, doprovázela mnoho známých jazzových i popových interpretů včetně samotného Billa Clintona v roce 1994 a od dob svého vzniku získala několik prestižních ocenění v tuzemsku i v zahraničí.

Jedinečnou souhru piana, kontrabasy a bicích v podání těchto tří špičkových muzikantů si užijí všichni návštěvníci jazzového klubu Reduta!

Facebook