AghaRTA Prague Jazz Festival: Mezzoforte

AghaRTA Prague Jazz Festival: Mezzoforte

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Chrysta Bell / US

Lucerna Music Bar, Praha

Tereza Krippnerová & The Masters

Jazzboat, Praha

21.11.201719.12.2017

Fridrik Karlson – guitar, Eythor Gunnarson – keyboards, Johann Asmundsson – bass, Gulli Briem – drums; Bruno Mueller – guitar, Sebastian Studnitzky - trumpet, keyboards, Oskar Gudjonsson – saxophone
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Závěrečný koncert letošní série koncertů se odehraje v radostné funkjazzové atmosféře. Svůj první koncert v Čechách předvede kapela Mezzoforte působící na světové scéně více než 30 let. Největší úspěch zaznamenala v osmdesátých letech se svým hitem Garden Party , který pravděpodobně znají i ti, kteří o kapele nikdy neslyšeli. Při poslechu kteréhokoli z 11 alb se ani nechce věřit, že hudebníci žijí na nehostinném Islandu. Lehkost s jakou hrají a skvělý zvuk nahrávek evokuje spíše okolí prosluněného Los Angeles, kde vzniká nejvíce podobné hudby. Aktuální album kapely se poněkud odvážně, avšak aktuálně, jmenuje Volcanic.

Facebook