AghaRTA Prague Jazz Festival: Christian Scott

AghaRTA Prague Jazz Festival: Christian Scott

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Jazzfest Znojmo 2018

Různá místa, Znojmo

19.01.201808.03.2018

Jazzový večer v klubech

Různá místa, Znojmo

19.01.201819.01.2018

Christian Scott – trumpet, Matt Stevens – guitar, Milton Fletcher – piano, Kris Funn – bass, Jamire Williams – drums
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Trumpetista Christian Scott na sebe upozornil v loňském roce účinkováním s Marcusem Millerem na světovém turné TUTU Revisited. Jeho vlastní projekt je velmi originální a obdobně jako Erik Truffaz přesahuje hranice jazzu. Premiéra jeho kapely v Praze a následující den i v Ostravě slibuje výjimečný zážitek.


Trumpeter Christian Scott impressed audiences last year when he appeared with Marcus Miller during his world tour TUTU Revisited. His own project is highly original and, like Erik Truffaz, he goes beyond the borders of jazz. The premiere performed by his band in Prague, and the following day in Ostrava, promises to be truly exceptional.


www.christianscott.net
  

Pořadatel: http://www.agharta.cz

Fotky a videa

Facebook