AghaRTA Prague Jazz Festival: Dr. Lonnie Smith Trio

AghaRTA Prague Jazz Festival: Dr. Lonnie Smith Trio

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

The Simpson Trio

Jazzboat, Praha

23.11.201721.12.2017

Robert Balzar Trio

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

23.11.2017

Dr. Lonnie Smith – Hammond B3, Jonathan Kreisberg – guitar, Jamire Williams – drums
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Pražská premiéra hráče na Hammond B3 Dr. Lonnieho Smithe slibuje setkání s opravdovou legendou jazzu a soulu. Již od roku 1969, kdy byl poprvé zvolen časopisem Downbeat jako nejlepší hráč na tento krásný nástroj, se pravidelně objevuje na předních pozicích jazzových žebříčků.


The Prague premiere of Hammond B3 player Dr. Lonnie Smith promises an encounter with a true legend of jazz and soul. Ever since 1969, when he was first hailed by Downbeat magazine as the best player on this wonderful instrument, he has regularly appeared among the top jazz elite.


www.drlonniesmith.com
  

Pořadatel: http://www.agharta.cz

Fotky a videa

Facebook