AghaRTA Prague Jazz Festival: Jojo Mayer & Nerve

AghaRTA Prague Jazz Festival: Jojo Mayer & Nerve

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Alexander Bone Quartet

Hotel Premium, Znojmo

24.01.2018

Jazzfest Znojmo 2018

Různá místa, Znojmo

24.01.201808.03.2018

Jo Jo Mayer – drums, John Davis – bass, Takuya Nakamura – keyboards, trumpet, Roli Mosimann – real time audio deconstruction
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Bubeník JoJo Mayer při pražské premiéře v roce 2009 dokázal, že patří právem k bubenické špičce. Vedle dokonale zvládnutého bubenického řemesla, které předvedl i na klinice konané na Konzervatoři Jaroslava Ježka, zaujme publikum především originálním přístupem k moderní, téměř taneční jazzové hudbě. Velkou posilou jsou mu i jeho charismatičtí spoluhráči a zvukař Roli Mosimann, který se na výsledku nemalou měrou podílí.


JoJo Mayer proved at his Prague premiere in 2009 that he truly deserves his place among the world’s top drummers. Apart from his excellent proficiency at the drums, which he also demonstrated at a workshop held at the Jaroslav Ježek Conservatoire, he also captures the imagination of the public particularly with his original approach to what could conceivably be termed modern dance jazz music. He also performs with the support of his charismatic band members and sound man Roli Mosimann, who plays a significant role in the overall production.


www.jojomayer.com
   more NERVE info

Pořadatel: http://www.agharta.cz

Fotky a videa

Facebook