AghaRTA Prague Jazz Festival: Michael Landau Group

AghaRTA Prague Jazz Festival: Michael Landau Group

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Jazz revue

Jazzboat, Praha

24.11.201726.12.2017

Jaroslav Šimíček Quartet

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

24.11.201703.12.2017

Michael Landau – guitar, Andy Hess – bass, Gary Novak – drums
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Kytarista Michael Landau je velmi vytížen jako vyhledávaný studiový a pódiový kytarista. Jeho jméno najdete na 700 albech např. Joni Mitchell, Pink Floyd, Milese Davise, Ray Charlese a dalších. Spolu se Steve Gaddem, Jimmy Johnsonem a Larry Goldingsem pravidelně doprovází Jamese Taylora. Jeho plánované vystoupení v loňském roce posunulo angažmá u Erose Ramazzottiho. V doprovodu bubeníka Garyho Novaka a basisty Andyho Hesse se tedy až letos můžete přesvědčit, proč je tak mezi hudebními hvězdami oblíben.


You’ll find Michael Landau’s name on around 700 albums by the likes of Joni Mitchell, Pink Floyd, Miles Davis, Ray Charles and many others. He regularly accompanies James Taylor together with Steve Gadd, Jimmy Johnson and Larry Goldings. His planned gig last year was rescheduled due to an engagement with Eros Ramazzotti, so it’s this year that you’ll get the chance to hear him together with drummer Gary Novak and bassist Andy Hess, and to discover why he is such a favourite with the big music names.


www.mikelandau.com
  

Pořadatel: http://www.agharta.cz

Fotky a videa

Facebook