Vesna Cáceres

Vesna Cáceres

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Tough 3

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

23.01.2018

Alexander Bone Quartet

Hotel Premium, Znojmo

24.01.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Vesna V. Caceres je zpěvačka, akordeonistka a skladatelka chorvatsko-česko-španělského původu. Multietnická je i její hudba, obohacena o tradici klasické evropské hudby. V Praze a mnoha jiných evropských městech úspěšně vystupuje s kapelou taneční latinskoamerické hudby a koncertuje s několika hudebními projekty: jazz, brazilské žánry (bossa nova, samba), latinské a kubánské žánry (cha-cha-cha, bolero, son), šansony, hudba pro divadelní scénu. Od roku 2004 začala vystupovat také sama za doprovodu akordeonu. Zpívá v českém, anglickém, španělském, francouzském a portugalském jazyce a pochopitelně také ve svém rodném jazyce. Vydala již 7 sólových desek. Koncertuje pravidelně v jazz klubech.

Facebook