Glenn Miller Orchestra

Legendární Glenn Miller Orchestra se opět vrací do České republiky. Během ledna vystoupí v celkem devíti českých a moravských městech s programem "Jukebox Saturday Night“, se kterým vyprodal předchozí turné. Vystoupení nese název známé písně nahrané ve 40. letech Glennem Millerem a ta rozhodně nebude jediným evergreenem, který na koncertech zazní.

Termíny a místa konání:

Parkhotel, Plzeň | Zobrazit na mapě

7.1.2019 19:00 Parkhotel Vstupenky

Pardubice - PVV IDEON, Pardubice | Zobrazit na mapě

8.1.2019 19:00 IDEON Vstupenky

Výstaviště Flora, Olomouc | Zobrazit na mapě

10.1.2019 19:00 Pavilon A Vstupenky

KC Aldis, Hradec Králové | Zobrazit na mapě

9.1.2019 19:00 Kongresové centrum Aldis Vstupenky

Dům kultury, Ostrava | Zobrazit na mapě

11.1.2019 19:00 Dům kultury města Ostravy Vstupenky

Obecní dům, Praha | Zobrazit na mapě

12.1.2019 17:00 Smetanova síň Vstupenky
12.1.2019 20:00 Smetanova síň Vstupenky

Laser Show Hall Bobycentrum, Brno | Zobrazit na mapě

13.1.2019 19:00 Laser Show Hall Bobycentrum Vstupenky

Kongresové centrum, Zlín | Zobrazit na mapě

14.1.2019 19:00 Velký sál Vstupenky

Dům kultury, Ústí nad Labem | Zobrazit na mapě

16.1.2019 19:00 Dům kultury - Velký sál Vstupenky
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Glenn Miller Orchestra v lednu 2019 znovu v ČR


Legendární Glenn Miller Orchestra se opět vrací do České republiky. Během ledna vystoupí v celkem devíti českých a moravských městech s programem "Jukebox Saturday Night“, se kterým vyprodal předchozí turné. Vystoupení nese název známé písně nahrané ve 40. letech Glennem Millerem a ta rozhodně nebude jediným evergreenem, který na koncertech zazní.
Světoznámý swingový orchestr pod vedením Wila Saldena přijede opět zahřát české publikum svou jedinečnou show. Uskupení je v České republice velmi populární. Hity jako Moonlight Serenade či In the Mood si chodí poslechnout stovky lidí a vystoupení bývají často rychle vyprodána. „Jsou to opravdoví mistři! Každý koncert Glenn Miller Orchestra je vždy večerem swingu a elegance,“ zhodnotil jazzový klavírista a skladatel Petr Beneš. Historie původního amerického tělesa Glenn Miller Orchestra sahá do třicátých let minulého století. Glenn Miller se ve svých třiceti pěti letech stal hvězdou tehdejší hudby. Hubený, vážně vypadající muž přinesl nový zvuk, založený na perfektní harmonii celého orchestru. Na podzim roku 1939 začala rádia hrát hudbu jeho orchestru a skladby In the Mood, Pennsylvania 6-500, String of Pearls a Moonlight Serenade se okamžitě staly populární po celém světě. I po osmdesáti letech je jeho odkaz stále živý a oblíbený.
Na koncertech Glenn Miller Orchestra nebude chybět řada evergreenů, jako např. Blue Moon, Everybody Loves My Baby nebo What a Wonderful World, které orchestr nahrál na stejnojmenné CD „Jukebox Saturday Night“.
Vystoupení budou probíhat od 7. do 16. ledna 2019. Kromě tradičního dvojkoncertu v pražském Obecním domě zavítá orchestr též do Plzně, Pardubic, Hradce Králové, Olomouce a Ostravy, ale chybět nebude ani Brno, Zlín, Bratislava a Ústí nad Labem, kde se celé turné ukončí. Kvalita, vkus, tradice a sehranost Glenn Miller Orchestra zaručují fantastický hudební zážitek.

Kde:

  • Různá místa v ČR, ,

Web: http://www.glennmiller.cz/

Facebook