Scott Bradlee's Postmodern Jukebox

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Noční optika

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

16.07.201812.08.2018

Tribute to World Legends ... A. C. Jobim

Reduta, Praha 1

16.07.2018

PÁRTY, KTERÁ NIKDY NEKONČÍ: POSTMODERN JUKEBOX SE VRACÍ DO PRAHY!!! Jedinou nevýhodou koncertu Postmodern Jukebox je, že stejně jako všechny dobré věci musí jednou skončit. Ale žádné strachy – PMJ je kapela na cestách a ráda se vrací. A jak vám může potvrdit každý fanoušek PMJ, žádná ze show není nikdy stejná, návštěvníky čekají nové skladby, produkce i noví členové, jejichž řady se stále více rozrůstají.

VIP BALÍČKY

Postmodern Jukebox Gold VIP Package

Balíček obsahuje:

 • 1 vstupenka na sezení 1. kategorie do prvních 10 řad
 • Osobní setkání a možnost vyfotit se s členy Postmodern Jukebox
 • 1 Exkluzivní Postmodern Jukebox tour plakát z limitované edice
 • 1 pamětní VIP laminát (Tento laminát Vás opravňuje účastnit se osobního setkání )

 

Každá objednávka musí obsahovat tyto informace:

 1. Jméno zákazníka
 2. Doručovací adresa (včetně země a kraje)
 3. Emailová adresa
 4. Telefon
 5. Počet VIP balíčků 

 

Postmodern Jukebox Silver VIP Package

Balíček obsahuje:

 • 1 vstupenka na sezení 1. kategorie do prvních 10 řad
 • 1 Exkluzivní Postmodern Jukebox tour plakát z limitované edice

 

Každá objednávka musí obsahovat tyto informace:

 1. Jméno zákazníka
 2. Doručovací adresa (včetně kraje)
 3. Emailová adresa
 4. Telefon
 5. Počet VIP balíčků

Pravidla a Podmínky

Děkujeme Vám za zakoupení Postmodern Jukebox VIP balíčku! Všechny VIP balíčky se vážou na jméno a jsou nepřenosné. V případě přeprodeje balíčku, je balíček neplatný. Změna jména je možná pouze v případě schválení společností 23/7 Global. Pokud jste si zakoupili VIP balíček, instrukce k  VIP balíčku vám budou zaslány nejpozději 3 dny před konáním koncertu na váš email. Tyto informace budou zaslány na email, který uvedete v objednávce vašeho VIP balíčku. Informace uvedené v objednávce VIP balíčku ( email, doručovací adresa) budou použity pro další kontaktování. V případě, že jste vaše instrukce neobdrželi, kontaktujte info@237global.com . VIP balíčky si je možné vyzvednout pouze na místě v den konání koncertu. Vezměte prosím na vědomí, že VIP balíčky jsou nepřenosné a jejich vrácení není možné. Za nedoručení vip balíčku v případě nesprávně uvedených údajů ze strany zákazníka nenese organizátor akce, umělec a prodejce vstupenek žádnou odpovědnost. V případě, že máte nějaké dotazy ohledně vašeho VIP balíčku, nebo jste neobdrželi váš VIP balíček nebo informace o vip registraci v den koncertu, pište na info@237global.com .

 

Rezervace na tuto akci nejsou povoleny. Děkujeme za pochopení.

 

Orientační plánek naleznete v galerii níže.

Informace a nákup vstupenek pro držitele průkazu ZTP/P a vozíčkáře prostřednictvím emailové adresy info@livenation.cz  nebo ticket@ticketpro.cz . Běžné si prosím nekupujte, děkujeme za pochopení.

 

Pořadatel akce Live Nation Česká Republika žádá zákazníky k nákupu vstupenek pouze od autorizovaného prodejce společnosti TICKETPRO a.s.

 

 

Orientační plánek v galerii, viz. níže

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

SCOTT BRADLEE’S POSTMODERN JUKEBOX

3.5. 2018 PRAHA – LUCERNA velký sál


PÁRTY, KTERÁ NIKDY NEKONČÍ: POSTMODERN JUKEBOX SE VRACÍ DO PRAHY
 
Jedinou nevýhodou koncertu Postmodern Jukebox je, že stejně jako všechny dobré věci musí jednou skončit. Ale žádné strachy – PMJ je kapela na cestách a ráda se vrací. A jak vám může potvrdit každý fanoušek PMJ, žádná ze show není nikdy stejná, návštěvníky čekají nové skladby, produkce i noví členové, jejichž řady se stále více rozrůstají.

 
Hlavní postava projektu Scott Bradlee přichází neustále s novými verzemi popových hitů, kterých má už PMJ na svém kontě požehnaně, navíc ročně odehrají stovky koncertů ve vyprodaných sálech po celém světě, od beznadějně vyprodaných intimních představení až po rozsáhlé extravagantní divadelní show.
 
PMJ se prezentují jedinečnými verzemi moderních pop hitů v retro stylu.   
Jak napsal Houston Press "projekt Scotta Bradleeho se rychle proměnil v celosvětový fenomén, vyprodal sály ve více než 60 zemích po celém světě - a plným právem."
 
Od chvíle kdy Scott Bradley založil projekt Postmodern Jukebox uběhlo již 8 let a za tu dobu získala jejich videa na YouTube více než 850 milionů zhlédnutí a 3 miliony předplatitelů.

 
Na první pohled zběsilé tempo rozhodně nezastaví Bradleeho, aby každý týden nesložil a nenahrál pro zástupy fanoušků projektu nějakou novinku. Kolektiv talentovaných hudebníků PMJ tak nechává vzniknout novým verzím současných popových, rockových a R&B hitů v hudebním stylu první poloviny dvacátého století - od swingu po doo-wop, od ragtime po Motown. Sám Bradlee rád říká, že "naše skladby jsou jako pop music ve stroji času". 

Minulý rok vydal PMJ pod názvem The Essentials kolekci svých 18 nejoblíbenějších písniček vybraných ze stovek skladeb. Na albu tak nechybí předělávky hitů od Beyonce, The White Stripes, Lorde, Outkast, Miley Cyrus nebo Maroon 5.
   
PMJ již dávno přesáhl čtyři stěny Bradleeho malého bytu v Queens v New Yorku, kde byla natočena původní videa v dobách, kdy Scott byl jen jedním z mnoha hudebníků pokoušejících se prorazit. Časy se mění, ale duch projektu zůstal stejný - kolektiv hudebníků oddaný nadčasovosti hudby hraje oblíbené hity bez sebemenší stopy ironie.

"Jsem hrdý na svou kapelu, ve které působí řada zajímavých osobností a se kterou nabízíme našim fanouškům úžasné zážitky," říká Bradlee. "Chceme, aby unikli realitě a přidali se k nám na té nejvíc senzační párty ve stylu dvacátých let ve stylu Velkého Gatsbyho. Chceme, aby zažili něco jako silvestrovskou párty, kterou by ve čtyřicátých letech uváděl Frank Sinatra.“  

Fotky a videa

Facebook