Beth Hart (US)

Americká bluesrocková zpěvačka Beth Hart bude letos opět koncertovat v Praze. Její již čtvrtý koncert v Česku bude napodruhé hostit pražské Fórum Karlín 29. listopadu 2018.

Termíny a místa konání:

Forum Karlín, Praha | Zobrazit na mapě

29.11.2018 20:00 Forum Karlín Praha Vstupenky

ZTP/P vstupenky pro držitele s platným průkazem jsou k dispozici pouze na prodejních místech https://www.ticketpro.cz/prodejni-mista/

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

 Prague International Bluenight no.:130

BETH HART - 29.11. 2018
Fórum Karlín, Praha

Americká bluesrocková zpěvačka Beth Hart bude letos opět koncertovat v Praze.

 

Její již čtvrtý koncert v Česku bude napodruhé hostit pražské Fórum Karlín.

 

Beth Hart v roce 2017 absolvovala světové turné se svým posledním studiovým albem Fire On The Floor. Její pražská zastávka v listopadu 2017 ve vyprodaném sále zanechala v hudebních fanoušcích nezapomenutelný dojem. Už tehdy oznámila, že se za rok vrátí.

 

A je na co se těšit. Každý z koncertů, který Beth Hart u nás odehrála, byl zcela jiný. Co se ale nikdy nemění je nasazení zpěvačky. Beth je upřímně bezprostřední, sálá z ní temperament, je živelná a energická. Nebojí se komunikace s publikem a zapojuje jej přímo do dění koncertu.

 

V lednu tohoto roku vydává Beht Hart třetí studiové album s kytarovým mágem Joe Bonamassou. Album s názvem Black Coffee bude složené ze skladeb proslavených Edgarem Winterem, Ettou James, Ellou Fitzegaraldovou a dalšími legendami. Je zcela zřejmé, že některé z těchto novinek 29. listopadu v pražském Foru Karlín zazní.

Fotky a videa

Facebook