Other Music: Roy Ayers (USA)

Other Music: Roy Ayers (USA)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

AghaRTA Band

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

25.01.201827.01.2018

Bigbandové gala s Peterem Lipou

Městské divadlo, Znojmo

21.01.2018

Cena: 340 Kč (stání) a 390 Kč (sezení)

Kmotr Acid Jazzu ROY AYERS .
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Konečně se v Česku uskuteční vůbec první koncert jedné z největších postav černé populární hudby. Vynikající skladatel a vibrafonista Roy Ayers, průkopník jazz-funku, R&B, soulu i acid jazzu, legendární spoluhráč Billy Cobhama, Herbie Manna, Fely Kutiho, rappera Guru, je po Jamesu Brownovi druhým nejčastěji samplovaným muzikantem. Vyšel z be-bopu, má za sebou půl století dlouhou dráhu, ale podobně jako Miles Davis svůj styl pravidelně obměňuje s každou dekádou. Znáte ho jako autora singlových hitů Everybody Loves the Sunshine, Move to Groove nebo We Live In Brooklyn Baby. Jeho styl byl vždy zakotven v be-bopových kořenech: perlivý, lyrický, rytmicky pevný. Pokud ho hip-hopoví znalci dnes označují za ikonu žánru, odpovídá s odstupem jako veterán, který prošel tvrdou zkouškou show-businessu: „Baví mě, když se tomu mohu zasmát,“ říká s oblibou. „A je mi úplně jedno, jak mi říkají, protože takhle to zkrátka v téhle branži chodí.“

Fotky a videa

Facebook