AghaRTA Prague Jazz Festival: Original Vintage Orchestra

AghaRTA Prague Jazz Festival: Original Vintage Orchestra
Original Vintage Orchestra je profesionální hudební big band založený Petrem Kroutilem, který patří mezi swingovou špičku v České republice.

Termíny a místa konání:

Lucerna Music Bar, Praha | Zobrazit na mapě

22.5.2018 20:00 Lucerna Music Bar Vstupenky
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Original Vintage Orchestra je profesionální hudební big band založený Petrem Kroutilem, který patří mezi swingovou špičku v České republice. Jejich koncerty jsou nabité energií a swing v jejich podání je jedna velká show. Hrají skvělé swingové covery současných moderních skladeb s nápaditými aranžmá Petra Kroutila. Jejich repertoár zahrnuje takové hity jako je Counting Stars od One Republic, Valerie od Amy Winehouse, Candy Man od Christiny Aguilera, Can’t stop the feeling od Justina Timberlake a řadu dalších.

Koncert v Lucerna Music Bar bude jedna velká party, kterou oslaví rok svého působení.
Moderátorem večera bude režisér, scénárista a producent Jiří Vejdělek.
Hlavními sólisty budou Petr Kroutil, Hot Sisters Music a Chuck Wansley.

Fotky a videa

Facebook