Jennifer Batten, Dagmar Voňková, Jana Šteflíčková

Jennifer Batten, Dagmar Voňková, Jana Šteflíčková

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Julius Baroš Quartet

Jazzboat, Praha

18.11.201702.12.2017

Diuanne Greenleaf feat. Marcel Flemr Band

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

18.11.2017

Je to trojkoncert 3 zcela odlišných žen, tří generací a velkých osobností, které mají společné jenom to, že všechny hrají vlastní hudbu. Koncert je v rámci IX. ročníku festivalu Kytara napříč žánry
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Jennifer Batten, Dagmar Voňková, Jana Šteflíčková

Je to trojkoncert 3 zcela odlišných žen, tří generací a velkých osobností, které mají společné jenom to, že všechny hrají vlastní hudbu.
Koncert je v rámci IX. ročníku festivalu Kytara napříč žánry

Jennifer Batten si nevystačí s jedním hudebním žánrem a pohybuje se tak od rocku přes metal, fusion až k funky. Hrála v mnoha různých kapelách a dlouhodobě spolupracovala s Michaelem Jacksonem, který si ji vybral mezi stovkami kytaristů pro svou Bad Tour.

Dagmar Voňková je česká zpěvačka, kytaristka a skladatelka, proslavila se skvělou technikou hry na kytaru plnou experimentů. Vydala sedm
řadových alb, vystupovala po téměř celém světě, její skladby vyšly i u zahraničních vydavatelů a nahrála rovněž hudbu pro představení Rok na
vsi bratří Mrštíků.

Jana Šteflíčková je pražská písničkářka a herečka Studia Ypsilon. Její tvorba se záměrně oprošťuje od klasických žánrových vymezení. Začínala
sólově jako desetiletá na Portě v roce 1990, následovalo období hledání a účinkování s kapelami v oblasti amerického folku, big-beatu, tradičního jazzu a swingu, blues a funky. Poté se vydala cestou vlastní tvorby.

Facebook