Kaunis Five (SK,CZ) - CD release party

Kaunis Five (SK,CZ) - CD release party

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

AghaRTA Band

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

25.01.201827.01.2018

Bigbandové gala s Peterem Lipou

Městské divadlo, Znojmo

21.01.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Kapela KAUNIS FIVE měla zárodek na turné po Finsku v červnu 2013, kde se poprvé spolu setkali na pódiu mezinárodního Vyšegradského Quintetu.Spojení obou leaderů (ŠTVERÁČEK - ORAVEC) připomíná 60. léta a nahrávky Coltranea s Hubbardem. Lukáš Oravec před pár týdny vydal své debutové album „Introducing Lukáš Oravec Quartet feat. Radovan Tariška“ Quartet vznikl počátkem roku 2012 a svou kvalitou okamžitě zaujal jazzové nadšence. Kapela odehrála rozsáhlou šňůru klubových koncertů a festivalových vystoupení po celé Evropě. Deska vychází za podpory Hudebního Fondu SR a dává vyniknout jedinečnému improvizačnímu umění mladého lva Lukáše Oravce, jenž svým odkazem pokračuje v cestě prošlapané velikány jazzové trubky v čele s Woody Shawem, Tomem Harrellem či Freddie Hubbardem. Na albu aranžérsky spolupracoval i pianista Ľuboš Šrámek.

LUKÁŠ ORAVEC - trubka, kridlovka
ONDŘEJ ŠTVERÁČEK - tenor sax
LUBOŠ ŠRÁMEK - klavír
TOMÁŠ BAROŠ - kontrabas
MARIÁN ŠEVČÍK - bicí

Facebook