Brian Seeger & P. Groovemasters

Brian Seeger & P. Groovemasters

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Rhythm Desperados

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

18.01.201819.01.2018

Jazzfest Znojmo 2018

Různá místa, Znojmo

19.01.201830.01.2018

BRIAN SEEGER-kytarista, absolvent Berklee a dnes profesor na University Of New Orleans je vedoucím kapely Gentiily Groovemasters.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Brian Seeger-kytara, František Hönig-bicí, Jan Tengler-baskytara, Míra Barabáš-trubka, Jiří Hála-saxofon,flétna

BRIAN SEEGER-kytarista, absolvent Berklee a dnes profesor na University Of New Orleans je vedoucím kapely Gentiily Groovemasters. Byl také dlouholetým členem kapely Moore & More bubeníka Stantona Moora. BS hraje a také kompozičně přispěl na prvních dvou albech Stantona Moora. Je vyhledávaným hráčem a producentem. Spolupracoval s Jasonem Marsalisem/cd Finger to the Universe/,Quintology, varhaníkem Big John Pattonem, Johnny Vidacovichem, Bobby Previtem, R.Breckerem, Dr.Lonnie Smithem. V současné době je členem, kromě GG-Paul Wiltgen Group, Martin Urbach Group, Brad Walker Quartet, Bill Malchowa. Spolupracuje s klarinetistou Evanem Christopherem a zpěvačkou Cindy Scott...

Facebook