AghaRTA Prague Jazz Festival: Simon Phillips & Protocol

AghaRTA Prague Jazz Festival: Simon Phillips & Protocol

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Bigbandové gala s Peterem Lipou

Městské divadlo, Znojmo

21.01.2018

Jazzfest Znojmo 2018

Různá místa, Znojmo

21.01.201808.03.2018

Legendární anglický bubeník Simon Philips vystoupí na AghaRTA Jazz Festivalu poprvé. Bubeník je nejznámější díky svému angažmá v kapele TOTO, kde nahradil zesnulého Stevea Porcara.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Legendární anglický bubeník Simon Philips vystoupí na AghaRTA Jazz Festivalu poprvé. Bubeník je nejznámější díky svému angažmá v kapele TOTO, kde nahradil zesnulého Stevea Porcara. Výčet dalších spolupracovníků hovoří za vše: The Who, Jeff Beck, Mick Jagger, Peter Gabriel, Joe Satriani a další. V jeho kapele Protocol hrají další skvělí muzikanti. Kytarista Andy Timmons, basista Ernest Tibbs a klávesista Steve Weingart (v Praze na APJF s Dave Wecklem a dvakrát se Steve Lukhaterem).

Fotky a videa

Facebook