Rudy Linka & John Abercrombie

Rudy Linka & John Abercrombie

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Rhapsodie v Modrém pokoji - O.Havelka a jeho Melody makers

Městská knihovna, Praha 1

17.01.2018

Limited Edition

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

17.01.2018

RUDY LINKA & JOHN ABERCROMBIE
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

RUDY LINKA & JOHN ABERCROMBIE

Kytaristu Rudyho Linku není třeba představovat, v Městské knihovně se tento americký jazzman z Čech zastaví, kdykoliv má cestu Prahou. Tentokrát nás nečeká trio, ale duo dvou elektrických kytar a čtyř komb… Rudy Linka absolvoval klasickou kytaru na Pražské konzervatoři, po emigraci se dovzdělal studiem skladby ve Švédsku a později na Berklee College of Music i na newyorské The New School. Soukromé lekce bral u kytarových špiček Johna Scofielda, Jima Halla a Johna Abercrombieho. Letos podvanácté proběhne Bohemia Jazz Fest, který založil.

Se svým posledně jmenovaným učitelem Rudy Linka tentokrát vystoupí v Městské knihovně. John Abercrombie, jednasedmdesátiletá legenda jazzové kytary a kompozice, se může pochlubit prací po boku Billyho Cobhama, George Mraze, Jacka DeJohnette, Davea Hollanda, Joeyho Barona, Janů Garbareka i Hammera a dalších desítek protagonistů mezinárodní špičky nejrůznějších jazzových škatulek. A Rudymu Linkovi tento všestranný muž dokonce jednou zachránil život. To bylo tehdy, když spolu…

Fotky a videa

Facebook