Robert Balzar Trio & Gabriele Mirabassi /Česko,Itálie/

Robert Balzar Trio & Gabriele Mirabassi /Česko,Itálie/

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Alexander Bone Quartet

Hotel Premium, Znojmo

24.01.2018

Jazzfest Znojmo 2018

Různá místa, Znojmo

24.01.201808.03.2018

ROBERT BALZAR TRIO & GABRIELE MIRABASSI (Česko / Itálie)
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

ROBERT BALZAR TRIO & GABRIELE MIRABASSI (Česko / Itálie)

Robert Balzar Trio hraje v nové sestavě a s pianistou Jiřím Levíčkem a bubeníkem Kamilem Slezákem. Hudba tohoto tria zachycuje nový, současný zvuk tří zkušených hudebníků v jednom organickém celku. Většinu repertoáru tria tvoří vlastní skladby, nebo úpravy nejen jazzových standardů. Poslední dvě alba „Discover Who We Are“ (2013) a „Vuja De“ (2014) R.Balzar Trio nahrálo v New Yorku, v Sear Sound Studiu za asistence věhlasného zvukaře Jamese Farbera, který je podepsán pod alby umělců jako jsou Brad Mehldau, Avishai Cohen, JohnScofield, John Abercrombie…Masteringu se ujal mnohanásobný držitel Grammy Mark Wilder.

R.Balzar Trio zatím vydalo šest autorských alb a hrálo na mnoha zahraničních koncertech / festivalech (USA, Anglie, Turecko, Švédsko, Madarsko, Belgie, Německo, Ukrajina, Kypr, Izrael.....).

Gabriele Mirabassi je italský jazzový klarinetista.  Narodil se v roce 1967 v Perugii a je absolventem konzervatoře Morlacchi.  Mirabassi je předním představitelem soudobé jazzové hudby a je jedním ze zakladatelů artisanat Furteux Ensemble.  V roce 1989 založil vlastní jazzový kvartet.  Mirabassi byl členem skupiny Rabih Abou-Khalila, hraje na hlavních italských jazzových festivalech a na mezinárodních turné.  Nahrál na dvacet alb. Album "Cantu di Ebano" je považováno za jeho doposud nejlepší album. Gabriele Mirabassi se také aktivně zabývá studiem brazilské hudby, což je důvodem jeho pravidelných návštěv Brazílie.

V Praze ho mohli posluchači slyšet na nezapomenutelném koncertě v roce 2013 v Divadle U hasičů, kde vystupoval společně s kytaristou a zpěvákem Gianmaria Testou.

Robert Balzar – kontrabas

Jiří Levíček – piano

Kamil Slezák – bicí

Gabriele Mirabassi - klarinet

Facebook