AghaRTA Prague Jazz Fest: Scott Bradlee's Postmodern Jukebox

AghaRTA Prague Jazz Fest: Scott Bradlee's Postmodern Jukebox

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Rhapsodie v Modrém pokoji - O.Havelka a jeho Melody makers

Městská knihovna, Praha 1

17.01.2018

Limited Edition

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

17.01.2018

Když se Scott Bradlee a jeho “partička” Postmodern Jukebox v červnu 2014 představili v Praze poprvé, bylo to zjevení. ujít. Kdo očekával, že následující koncert v březnu 2015 bude obdobou, mýlil se, bylo vyprodáno. A tak třetí bude ve velkém sále Lucerny, který svojí atmosférou k této show dokonale sedne a je velmi pravděpodobné, že bude opět ”sold out”.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Když se Scott Bradlee a jeho “partička” Postmodern Jukebox v červnu 2014 představili v Praze poprvé, bylo to zjevení. Kdo očekával, že následující koncert v březnu 2015 bude obdobou, mýlil se. Byl vyprodán a kapela předvedla, že stále posunuje hranice kvality a zábavy svého originálního projektu výš a dál. Je tedy pochopitelné a zcela logické, že seznam měst, kde mají vyprodáno se po celém světě rozšiřuje stejně jak skutečnost, že sály se zvětšují a ceny zvyšují. A tak třetí jejich český koncert bude ve velkém sále Lucerny, v sále, který svojí atmosférou k této show dokonale sedne a je velmi pravděpodobné, že bude opět ”sold out”.

Fotky a videa

Facebook