Žižkov Meets Jazz: Soft machine, MAdHAs, Didrik Ingvaldsen Orchestra a Petr Beneš Quartet

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Rhythm Desperados

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

18.01.201819.01.2018

Jazzfest Znojmo 2018

Různá místa, Znojmo

19.01.201808.03.2018

MČ Praha 3 a Junior klub vás zvou na 13. ročník Žižkov meets Jazz. Vystoupí Soft machine, MAdHAs, Didrik Ingvaldsen Orchestra a Petr Beneš Quartet.

Pozor změna DIDRIK z 28. 11. se přesunuje na 27. 11. Děkujeme za pochopení.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

ŽIŽKOV MEETS JAZZ

MČ Praha 3 a Junior klub vás zvou na 13. ročník Žižkov meets Jazz.

Vystoupí Soft machine, MAdHAs  a Petr Beneš Quartet.

MAdHAs je tradiční sestava, kde na trubku hraje Švéd Jimmy Nyborg, který je hlavním skladatelem pro tento band. Na saxofon a klarinet hraje český saxofonista žijící v Kodani Luboš Soukup. Kontrabasu vládne Dás Emil Brun Madsen a na bicí nástroje také Dán Morten Hæsum. Cílem kapely je provádět publikum nekonvenčními hudebními krajinami. Kapela se inspiruje avantgradní skandinávskou scénou a melodickým švédským jazzem. Výsledkem je zajímavá paleta barev a rytmů. Kapela si udržuje velkou svobodu vyjadřování v rámci napsaného repertoiru, který společně vytváří. Společně se schodli na nejvhodnější škatulce: Garage Avantgarde Jazz Band.

Petr Beneš Q

Petr Beneš absolvoval obory klavír a skladbu na Konzervatoři J. Ježka, kde od roku

2002 vyučuje jazzové interpretace. Devět let hrál v Reduta Big Bandu a spolupracoval s

Bigbandem ČRo. Má za sebou mnoholeté angažmá v kapele Petr Kořínek Quartet a Jazz Efterrätt. Spolupracuje s veličinami jako jsou: Bobby Watson, Randy Brecker, Bobby Shew, Vince Mendoza, George Mráz, Chris Brubeck. Aktuálně spolupracuje rovněž s Libor Šmoldas Q, s ČNSO a s Bigbandem Sv. Blažeje dirigovaným Kryštofem Markem. Stal se vítězem soutěže o nejlepší jazzovou skladbu roku 2011 pořádanou OSA ve spolupráci s Bohemia JazzFestem. A v roce 2013 založil svůj vlastní kvartet.

Kvartet nabízí originální repertoár v kombinaci s výjimečnými muzikanty.

Sestava:

Ondřej Štveráček – tenorsax;

Tomáš Baroš – doublebass;

Marek Urbánek – drums;

Petr Beneš – piano

Fotky a videa

Facebook