AghaRTA Prague Jazz Festival: Steve Gadd Band

AghaRTA Prague Jazz Festival: Steve Gadd Band

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Latin Wave

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

16.01.2018

Rhapsodie v Modrém pokoji - O.Havelka a jeho Melody makers

Městská knihovna, Praha 1

17.01.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Steve Gadd: drums; Larry Goldings: keyboards; Michael Landau: guitar; Jimmy Johnson: bassguitar; Walt Fowler: trumpet, flugelhorn

Co více si může AghaRTA Prague Jazz Festival přát, než na závěr letošního ročníku přivítat v hitorii APJF již potřetí hudebníka, kterého si váží celý muzikantský svět. Legendární bubeník Steve Gadd oslavil v dubnu své sedmdesáté narozeniny a vydal album “70 strong”. Nahrál jej se skvělými muzikanty, se kterými v posledních letech tráví hodně času na světových pódiích v kapele zpěváka Jamese Taylora.

Facebook