Fraš - Wilkins Quintet (CZ, USA)

Fraš - Wilkins Quintet (CZ, USA)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Petr Kroutil & His Brothers

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

22.01.2018

Tough 3

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

23.01.2018

/CONTEMPORARY JAZZ/ -Toto českoamerické kvinteto funguje již více než osm let. Pravidelně podniká turné po Evropě i USA.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

FRAŠ – WILKINS QUINTET /CZ,USA/

/CONTEMPORARY JAZZ/

Toto českoamerické kvinteto funguje již více než osm let. Pravidelně podniká turné po Evropě i USA. Má na kontě několik rozhlasových live nahrávek a studiové album s názvem "Frydlant Nights" nazvané podle již legendární frýdlantské letní jazzové dílny - workshopu, na němž členové působí jako lektoři a kde také začala jejich spolupráce.

Repertoár tvoří převážně autorské skladby členů, které by se daly popsat jako pestrý moderní jazz s návazností na tradici, plný lyrické metodiky i modálních ploch. Zajímavý zvuk kvinteta utváří zejména spojení alt a tenorsaxofonu. Rostislav Fraš - ts, Skip Wilkins - p, Neil Wetzel - as, Gary Rissmiller - dr, Tomáš Baroš - b.

Facebook