Jan Tengler & The System

Jan Tengler & The System

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Rhythm Desperados

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

18.01.201819.01.2018

Jazzfest Znojmo 2018

Různá místa, Znojmo

19.01.201808.03.2018

JAZZ, FUNK, BLUES - Mladá jazzová formace, kterou v roce 2014 založil hráč na baskytaru a kontrabas Jan Tengler, se věnuje především interpretaci standardů z oblasti jazzu a fusion.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

JAN TENGLER & SYSTEM

/JAZZ, FUNK, BLUES/

Mladá jazzová formace, kterou v roce 2014 založil hráč na baskytaru a kontrabas Jan Tengler, se věnuje především interpretaci standardů z oblasti jazzu a fusion. Skladby autorů, jakými jsou Freddie Hubbard, Bob Berg, Eddie Harris, Sonny Rollins a další, hrajeme v energickém, invenčním a posluchačsky atraktivním pojetí. Pětičlenná kapela hraje v obsazení:

Jan Tengler & The System koncertuje v klubech v Praze i mimo ni a brzy se chce zařadit také na program domácích jazzových festivalů.

Facebook