Nobuntu /Zimbabwe/

Nobuntu /Zimbabwe/

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Rhythm Desperados

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

18.01.201819.01.2018

Jazzfest Znojmo 2018

Různá místa, Znojmo

19.01.201830.01.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Nobuntu je a-cappella skupina pěti talentovaných, mladých profesionálek z Bulawaya v Zimbabwe. Jejich repertoár je fúze tradiční v Zimbabwe zakořeněné hudby, gospelu, afrojazzu a žánrového crossoveru zpívaný čistými hlasy za doprovodu minimalistických perkusí, tradičních instrumentů (jako mbira) a tanečních pohybů. Skupina je novou generací mladých zpěvaček, které oslavují a zachovávají kulturu, krásu a dědictví prostřednictvím svého umění.

Nobuntu vznikla, když se ukázalo, že v Bulawayu a v celém Zimbabwe chyběla profesionální dámská a-cappella skupina. Posláním souboru je přesvědčení, že hudba je nejdůležitějším a originálním způsobem jak překonat rasová, kmenová, náboženská, genderová a ekonomická omezení. Nobuntu oslavuje svými písněmi a tancem bytí afrických žen. Jejich hlasy, energie a dech beroucí výkon na jevišti je zážitek, kterým navážou kontakt s lidskou stránkou kohokoliv z nás. Název „Nobuntu” vyjadřuje pokoru, lásku, záměr, soulad a rodinu z ženského pohledu.

V současné době členkami skupiny jsou Heather Dubé, Joyline Sibanda, Duduzile Sibanda, Zanele Mahnenga a Thandeka Moyo. Vydání jejich debutových 11 skladeb v albu z roku 2013 s názvem THINA je okamžitě dostalo na první mezinárodní turné po Evropě, v listopadu téhož roku hrála skupina v koncertních sálech a festivalech hlavně v Německu a Rakousku.

Facebook