Struny podzimu: Jason Moran uvádí Fats Waller Dance Party

Struny podzimu: Jason Moran uvádí Fats Waller Dance Party
E-Ticket
Co je E-Ticket? M-Ticket
Co je M-Ticket?

Encore/přídavek

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Jazzfest Znojmo 2018

Různá místa, Znojmo

19.01.201808.03.2018

Jazzový večer v klubech

Různá místa, Znojmo

19.01.201819.01.2018

Taneční večer v Lucerna Music Baru s pianistou Jasonem Moranem a jeho bandem je poctou  ikoně 20. a 30. let Fats Wallerovi – skvělému jazzovému zpěvákovi a klavíristovi a hlavně jedinečnému showmanovi. „Na rozdíl od současnosti, kdy na jazzových koncertech publikum zpravidla sedí, se v době Fatse Wallera naopak očekávalo, že budou lidi tancovat,“ láká na dance party Jason Moran.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Fats Waller Dance Party

Jednou nohou na předválečné taneční party v Harlemu a druhou v 21. století.

Taneční večer v Lucerna Music Baru s pianistou Jasonem Moranem a jeho bandem je poctou  ikoně 20. a 30. let Fats Wallerovi – skvělému jazzovému zpěvákovi a klavíristovi a hlavně jedinečnému showmanovi. „Na rozdíl od současnosti, kdy na jazzových koncertech publikum zpravidla sedí, se v době Fatse Wallera naopak očekávalo, že budou lidi tancovat,“ láká na dance party Jason Moran a dodává: „Když zavzpomínáte na Fatse, Dukea Ellingtona, Fletchera Hendersona, Earla Hinese, ti všichni dělali populární hudbu své doby: taneční hudbu!“ Za nahrávku pocty, která nese mimořádně přiléhavý titul název All Rise, letos získal Jason Moran nominaci na cenu Grammy. All Rise vás zvedne ze židle doma i na koncertě.

O okouzlujícím pianistovi Moranovi na CNN nedávno řekli, že je umělcem, který je jednou nohou v minulosti, druhou v budoucnosti a kariéru má ukotvenou v přítomnosti. Moran je nositelem ceny MacArthurovy nadace a nedávno byl jmenovaný uměleckým vedoucím jazzu v Kennedyho centru ve Washingtonu. Doprovázel řadu velkých jazzových jmen několika generací – kromě Charlese Lloyda také Cassandru Wilson, Waynea Shortera, Sama Riverse či Joea Lovana.

Taneční charakter pocty Fatsu Wallerovi posílila přítomnost skvělého bubeníka Charlieho Haynese známého spíše z kapel Lady Gaga nebo Kanye Westa. Dalším zásadním elementem dotvářejícím zvukovou pestrost projektu All Rise je zpěv, který prostřednictvím emotivního a oduševnělého projevu Lisy Harris oslovuje publikum v rovině hudební i verbální. I vládce hlubokých frekvencí Tarus Mateen v kapele funguje jako perfektní pojítko mezi světem jazzovým a tanečním.

Fotky a videa

Facebook