The Spankers, support Reggay

The Spankers, support Reggay

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Latin Wave

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

16.01.2018

Rhapsodie v Modrém pokoji - O.Havelka a jeho Melody makers

Městská knihovna, Praha 1

17.01.2018

Nový pecky, jarní pohoda a mejdan až do rána! Pražská reggae-pop-funk-rock hitovka The Spankers opět v Paláci Akropolis s podporou zlínské roots reggae partičky Reggay. Obě kapely mění své složení skoro každý půlrok, a tak nikdy nevíte, co uvidíte a jestli to není naposledy. Dobrý důvod přijít!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Nový pecky, jarní pohoda a mejdan až do rána!

Pražská reggae-pop-funk-rock hitovka The Spankers opět v Paláci Akropolis s podporou zlínské roots reggae partičky Reggay. Obě kapely mění své složení skoro každý půlrok, a tak nikdy nevíte, co uvidíte a jestli to není naposledy. Dobrý důvod přijít!

THE SPANKERS

Kapela The Spankers s obrovskou energií kombinuje ska, reggae, funky, rock, rap i country a vytváří styl, kterému říká off-beat pop. Fanoušci ji mohou znát z festivalů jako Colours of Ostrava, Mighty Sounds, Rock for People a mnoha dalších. Během svého působení se kapela zúčastnila i dalších významných akcí, jako Trutnov Open Air, Sázavafest, Proti proudu, Zimní Rock For Churchill atd a je již stálicí na české klubové scéně. Mimo to kapela koncertuje na Slovensku, v Německu, Brazílii a v dalších zemích. Debutové album Boom! Bang! Pow! You Know..., se umístilo na 2. místě v rámci žánrových cen Anděl 2010 a singl Superman bodoval v žebříčcích televizních i rádiových hitparád. Kapela koncertovala se Sto zvířat, Fast Food Orchestra, Dub Pistols, The Aggrolites, Valkyrians, The Skatalites a dalšími.

REGGAY

Kapela Reggay už zhruba deset let oblažuje Zlín a okolí sluncem a pohodou. Jejich roots reggae je rozhodně zpestřením toho, na co jsme v Praze zvyklí.

Facebook