Pippo Pollina Trio (Itálie)

Pippo Pollina Trio (Itálie)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Petr Kroutil & His Brothers

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

22.01.2018

Tough 3

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

23.01.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Země: Itálie/Švýcarsko

Pippo Pollina - zpěv, kytary, e-piano 

Max Kämmerling - kytara

Roberto Petroli - saxofon, klarinet

Hledat v hudbě svou identitu není nové téma v době globalizace. Sicilský rodák Pippo Pollina zná tuto dychtivost. Ač žije ve Švýcarsku, vrací se stále ke svému původu a neustále hledá, kam patří.  

Od počátku 90.let je Pippo Pollina bezesporu jedním z nejvýznamnějších italských básníků žijících v exilu. Jeho působivý a drsný, avšak intenzivní, poutavý a lyrický hlas je možné si poslechnout na více než tuctu alb. Kolegové, jako například švýcarský skladatel Linard Bardill, kapela Patent Ochsner, Georges Moustaki nebo Konstantin Wecker, se Sicilanem žijícím v Curychu s radostí spolupracují.

Facebook