Bob Log III (US)

Bob Log III (US)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

AghaRTA Band

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

25.01.201827.01.2018

Bigbandové gala s Peterem Lipou

Městské divadlo, Znojmo

21.01.2018

Výstřední blues-punková one man show – Bob Log III. vystoupí 7. dubna v pražském Vinohradském pivovaru!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Výstřední blues-punková one man show – Bob Log III. vystoupí 7. dubna v pražském Vinohradském pivovaru!

 

Extravagantní Blues-punková one man show – to je Bob Log III.

„Mám hodně chlupatou ruku a hraju tak rychle, že to přirovnání sedí“, vysvětluje Bob Log III. Proč se jeho ruce přezdívá opičí pařát.

Bob Log II. vystoupí v novém pražském Vinohradském pivovaru 7.dubna 2015 v rámci Prague International Bluenights.

Bob Log III je americký zpěvák, skladatel a hudebník, který vystupuje na koncertech ve speciálním obleku a helmě se zabudovaným telefonním mikrofonem. Jeho nástroji jsou kytara a upravená bicí souprava. Bob, který působí na hudební scéně od roku 1990, se narodil v Chicagu, ale vyrůstal v Arizoně. Než začal vystupovat samostatně, hrál se skupinou Doo Rag. V rámci Prague International Bluenights vystoupí 7. dubna v pražském vinohradském pivovaru.

Jeho vystoupení jsou nejčastěji označována za blues-punkovou taneční kytarovou show. Je proslulý svými kontroverzními a sprostými texty a jedněmi z nejrychlejších kytarových rukou. Jeho pravé ruce se říká „opičí pařát“ (podle literární předlohy The Monkey Paw ). Přezdívka vznikla z mystifikace, kdy se v jednou článku objevila zpráva, že Bob přišel v dětství o pravou ruku a místo ní nosí protézu, která mu umožňuje nadpřirozeně rychlou hru. Později to však sám popřel, ale u „opičího pařátu“ zůstal. „Mám hodně chlupatou ruku a hraju tak rychle, že to přirovnání sedí“, uvedl historku na pravou míru Bob Log III.

Pro jeho živá vystoupení je charakteristická spolupráce s diváky. Bob Log zve na pódium své fanoušky, ty si nechá sednout na koleno, a s touto zátěží pokračuje ve svém vystoupení. Tvrdí, že za ta léta už má tak vypracované nohy, že dokáže hrát současně na kytaru a oběma nohama na bicí, i když mu na každé noze sedí jedna dívka. Ty se pak v rytmu jeho písní pohupují nahoru a dolu.

Vypadá to, že nás 7. dubna ve Vinohradském pivovaru čeká dosti extravagantní a energická show, o kterou se postará kapela jednoho výstředního muže.

Facebook:

https://www.facebook.com/events/1418772381755262

www.vinohradskypivovar.cz

Fotky a videa

Facebook