Shalosh (Izrael)

Shalosh (Izrael)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

AghaRTA Band

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

25.01.201827.01.2018

Bigbandové gala s Peterem Lipou

Městské divadlo, Znojmo

21.01.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Shalosh je multižánrová, akustická, progresivní, nepokrytě jazzová kapela z New Yorku a Izraele, nad kterou od vydání jejich prvního alba „The Bell Garden” internacionální auditorium kroutí hlavou. Přesto, že sestava tria je klasicky jazzová (piáno, basa a bicí) a členové kapely mají své kořeny v jazzu a improvizované muzice, ubírají se cestou napříč i mezi rockem, klasikou, elektronikou a hudbou Afriky a Středního východu.

Členy tria Shalosh pojí nejenom muzika, ale i celoživotní kamarádství. Po letech odloučení, kdy vystupovali v zahraničí v rolích sidemanů i lídrů, sešli se ve společné kapele s vlastním stylem šitým jim na míru.

Svým debutovým albem vyvolali během krátké doby obrovský rozruch po celém světě. Jejich hudba vzbudila pozornost v Evropě, Japonsku, USA a Jižní Americe a byla označena za nositelku jednoho z nejvýznamnějších slibných soundů příštích let.

Program kapely je dělat muziku, která co nejvíce pohne jejich publikem, prolomit vytvořené bariéry mezi hudbou a posluchačem, vybudované intelektualitou tohoto žánru. Shalosh klade důraz jak na společný sound, tak na virtuozitu jednotlivců.

Kapela Shalosh je vyjímkou v jazzovém světě, hlavně kvůli tomu, že nemá v čele lídra, nýbrž je vedena společně celou trojicí, která se umělecky vyvíjela v průběhu let spolupráce a přátelství. Výsledkem je hudba získaná na základě hluboké muzikální družby a zaměřená na to nejhlubší a nejčistší v ní.

Facebook