AghaRTA Prague Jazz Festival: Scott Bradlee a Postmodern Jukebox

AghaRTA Prague Jazz Festival: Scott Bradlee a Postmodern Jukebox

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Rhythm Desperados

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

18.01.201819.01.2018

Jazzfest Znojmo 2018

Různá místa, Znojmo

19.01.201808.03.2018

Na pódium Lucerna Music Baru se po devíti měsících vrací kapela, která si na nedostatek diváků a příležitostí ke koncertování doopravdy nemůže stěžovat. Důkazem jsou vyprodané sály na současném americkém turné
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Na pódium Lucerna Music Baru se po devíti měsících vrací kapela, která si na nedostatek diváků a příležitostí ke koncertování doopravdy nemůže stěžovat. Důkazem jsou vyprodané sály na současném americkém turné, obrovská čísla “shlédnutí” jejich vtipných video klipů a také skutečnost, že původně plánované evropské turné se prodlužuje až do března. Praha tedy na seznamu Scotta Bradleeho a jeho Postmodern Jukeboxu nesmí chybět, stejně jako Vy na tomto koncertě.

Facebook