AghaRTA Prague Jazz Festival: Straight No Chaser

AghaRTA Prague Jazz Festival: Straight No Chaser

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Jazzový večer v klubech

Různá místa, Znojmo

19.01.201819.01.2018

Rhythm Desperados

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

19.01.2018

„pánský acappella soubor“
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Pokud snad u někoho vyvolá výraz „pánský acappella soubor“ představu studentů v modrých blejzrech, vázankách a oblecích zpívajících tradiční písně na vysokoškolských kolejích, nechť se laskavě znovu zamyslí. Straight No Chaser (SNC) se totiž ukázali jako fenomén s masivní fanouškovskou základnou, s četnými vystoupeními v televizi a s velkým úspěchem svých CD nahrávek. HAPPY HOUR TOUR přichází vzápětí po vydání jejich čtvrtého alba u Atlantic Records. Album obsahuje kousky od hvězd jako Jason Mraz, Rob Thomas, Phil Collins, Dolly Parton aj. STRAIGHT NO CHASER jsou opravdu dobří, s podmanivým zvukem deseti nefalšovaných lidských hlasů a se smyslem pro humor. Na svých turné si Straight No Chaser vybudovali pověst nezapomenutelného živého zážitku.

Fotky a videa

Facebook