Mayflowers

Mayflowers

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Petr Kroutil & His Brothers

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

22.01.2018

Tough 3

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

23.01.2018

Lídrem kapely Mayflowers je multiinstrumentalista Bharata Rajnošek, který hraje na trubku, křídlovku, saxofony a flétnu.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Lídrem kapely Mayflowers je multiinstrumentalista Bharata Rajnošek, který hraje na trubku, křídlovku, saxofony a flétnu.
Střídáním nástrojů a používáním smyčkovacího efektového procesoru dodává Bharata svojí hře výjimečnou barevnost. Mezi autory
skladeb najdeme jména jako Pat Metheny a JohnScofield, kapela ale také těží z autorského potenciálu svého lídra.

CRITICS' PICKS:
"You will be blown away ... Bharata Rajnošek is just an incredibly talented player and a musician in every sense of the word." ... "This quartet
is infinitely creative and original."

BAND LINE-UP: Bharata Rajnošek - sax/trumpet/flute, el. guitar - Antonín Dlapa, double bass - František Uhlíř, drums - Jaromír Helešic

Facebook