Blue Fest: Roomful of Blues (US)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Jazzfest Znojmo 2018

Různá místa, Znojmo

19.01.201808.03.2018

Jazzový večer v klubech

Různá místa, Znojmo

19.01.201819.01.2018

Veteránská kapela Roomful Of Blues se pyšní nejuznávanější dechovou sekcí v bluesovém světě ...
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Veteránská kapela Roomful Of Blues se pyšní nejuznávanější dechovou sekcí v bluesovém světě, a současně je semeništěm muzikantů, odcházejících posléze na úspěšnou sólovou dráhu (Dukea Robillarda a Ronnieho Earla či harmonikáře Sugar Raye Norciu). Za 45 let své existence (od roku 1967) na hudební scéně se stala legendou a vzorem. O čemž svědčí i mnohá ocenění včetně 7 nominací cen Grammy. Kapela vystoupí od 21h večer. V Lucerna Music Baru se můžeme těšít i na zákusek v podobě slovenských bluesových samorostů ZVA 12-28 BAND, kteří celý výroční večer uzavřou.

Koncert se koná v rámci BLUEFESTu, velkolepé přehlídky festivalového charakteru, kterou se rozhodli pořadatelé uspořádat k velké rekapitulaci a výroční 100. Prague International Blue Night.

Koncertní série Prague International Bluenights se stala neodlučitelnou součástí pražské hudební scény. Mezi highlights 15 let Prague International Bluenight jistě patří jména jako Jerry Lee Lewis, Little Richard, Jeff Beck, Joe Bonamassa, The Residents, Johny Winter, The Grand Mothers, Yann Tiersen, John Lee Hooker, Einstürzende Neubauten, Bo Diesely, Animals and Eric Burdon, Bill Wyman and Rhytm Kings, Ten Years After a mnoho dalších. „Za 15 let své historie Prague International Bluenight uvedla stovku koncertů. Rozhodli jsme se u příležitosti 100. koncertu k velké rekapitulaci a výroční 100.PIBN pojmout jako velkolepou přehlídku festivalového charakteru. V jeden večer tak chceme oslavit bluesovou scénu. BLUEFEST se jako festivalový večer stane nejen oslavou stého koncertu, ale i poctou svébytnému hudebnímu žánru.“ Představuje nový projekt Radim Svatoň, ředitel agentury Liver Music.

Facebook