AghaRTA Prague Jazz Festival: Zhenya Strigalev's Smiling Organizm

AghaRTA Prague Jazz Festival: Zhenya Strigalev's Smiling Organizm

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Petr Kroutil & His Brothers

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

Tough 3

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

23.01.2018

Saxofonista Zhenya Strigalev vystoupí se skvělými anglickými muzikanty a také s americkým bubeníkem Ericem Harlandem. Oproti loňskému vystoupení sestavu doplnila ještě francouzká basistka Linley Marthe.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Zhenya Strigalev - alto sax; Alex Sipiagin - trumpet; Mike Janisch - double bass; Linley Marthe - bass guitar; Liam Noble - piano; Eric Harland - drums Saxofonista Zhenya Strigalev vystoupí se skvělými anglickými muzikanty a také s americkým bubeníkem Ericem Harlandem. Oproti loňskému vystoupení sestavu doplnila ještě francouzká basistka Linley Marthe. Nové album (produkované Ericem Harlandem) vychází na podzim 2014.

Facebook