AghaRTA Prague Jazz Festival: Joe Bowie with XL-Target

AghaRTA Prague Jazz Festival: Joe Bowie with XL-Target

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Kristina Mihalová Quartet

Jazzboat, Praha

22.11.2017

AghaRTA Band

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

22.11.201708.12.2017

Tvorba těchto švýcarských bratrů, která bývá škatulkovaná jako Jungle / Breakbeat, je postavena na spojení moderních groove a elektroniky. Ve středověkých prostorech AghaRTY to bude nesporně jedno z nejprogresivnějších vystoupení festivalu.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Joe Bowie "Mr. Defunkt" – tb, voc; KJ Dave Doran – drums, samples, concept; Christy Doran – guit, efx; Dany Trutt – drum efx, sound

Bubeník KJ Dave Doran se svým bratrem, kytaristou Christy Doranem pozvali do svého velmi zajímavého projektu XL -TARGET trombonistu Joe Bowieho. Tvorba těchto švýcarských bratrů, která bývá škatulkovaná jako Jungle / Breakbeat, je postavena na spojení moderních groove a elektroniky. Ve středověkých prostorech AghaRTY to bude nesporně jedno z nejprogresivnějších vystoupení festivalu.

Facebook