AghaRTA Prague Jazz Festival: Stanley Clarke Band

AghaRTA Prague Jazz Festival: Stanley Clarke Band

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Limited Edition

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

17.01.2018

Rhythm Desperados

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

18.01.201819.01.2018

Není pochyb o tom, že čtyřnásobný vítěz Grammy Stanley Clarke je "živoucí jazzová legenda".
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Stanley Clarke - bass; Beka Gochiashvili - piano, keys; Brady Cohan – guitar; Michael Mitchell - drums

Není pochyb o tom, že čtyřnásobný vítěz Grammy Stanley Clarke je "živoucí jazzová legenda". Za 40 let své kariéry nahrál stovky alb, složil hudbu k mnoha filmům a hrál snad s každým. Na APJF to bylo poprvé v roce 1995 spolu s Janem Garbarkem a Miroslavem Vitoušem. Při dvou koncertech basového tria S.M.V. v roce 2008 bylo patrné, s jakou úctou k němu hleděli spoluhráči Marcus Miller a Victor Wooten. Do svého současného bandu ke spolupráci přizval vycházející hvězdu, teprve osmnáctiletého klavíristu z Gruzie, jehož jméno svět objevuje - Beka Gochiashvili. Nedávno vyšlo album věnované památce Stanleyho dávného spoluhráče a přítele George Duka a brzy vyjde Stanleyho CD novinka s názvem Up!

The making of "UP" video

Facebook